Plkání o minulých dnech

4. října 2008 v 14:04 | tady žvaní Nifredil |  Zápisky (o) všem...
Byla jsem u tabule na matiku...smála jsem se, nic jsem nevěděla, smál se i on, ale tomu jak jsem neinteligetní, pak se na nás rozeřval, že jsme nechápaví. Věřte, tuhle informaci dávno vím.

Rozhodla jsem se! Zkusím to na (a teď se nesmějte nebo to dobře zakryjte) žurnalistiku a DAMU, haha, musim se tomu smát i já.

Včera jsem dostala chuť na dobré víno. V lednici bylo už načaté, ale ten korek byl až příliš natěsno zandán. Nervy pracovali s kamarádem absťákem. Ale vyhrála jsem. Bohužel přes všechnu snahu, kterou jsem vynaložila, bylo víno ne moc chutné.

Jedno velké zjištění: měla bych se začít vážně učit. Ty trojky a čtyřky....nezdá se, že jsem měla na konci roku vyznamenání. Pfuit.

Tohle není hudební typ, pouze se koukněte a zamyslete. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raven Raven | Web | 4. října 2008 v 20:48 | Reagovat

Nifredil :))) Obě jsme byly u tabule na matiku. :) Vyvázla jsem s trojkou. Matikářka vypadala, že mě brzo zakousne a pak seřvala třídu, že jsme tupí, blbí na nechápaví. POučení z toho plyne, nedráždi matikáře bosou nohou, raději je zkopej okovanou botou (ne, že bych nějakou měla).

DAMU? Jéé... není to můj životní sen, ale ... jé... :)

Já dostala teď chuť na dobré víno  (nejen na něj) ale mám smůlu. Gr...

S vyznamenáním nemůžu počítat, ani kdybych se postavila na hlavu a odpichovala se ušima. Ono už to ani minulý rok nebylo moc slavné (*hrdě ukazuje čtyřku z matiky* :)))))

Měj krásný den :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama